×

Kayseri Siemens Servisi

Anasayfa / BEYAZ EŞYA SERVİSİ / Kayseri Siemens Servisi
Servisim Kayseri Siemens Teknik Servisi Olarak;

En uzun ömürlü en kaliteli ve en tasarruflu servisi tüketiciye sunarken,servis hizmetlerinin en iyisini vermek bizim temel hedefimizdir.
Kayseri'nin Belsin, Keykubat, Talas, Erkilet, Mimsin, İldem, Hacılar bölgerinden Siemens marka kombi, beyaz eşya Ankastre ürünlerinde deneyimli ve profesyonel kadromuzla bakım,onarım,arıza tamir hizmetini haftanın 7 günü sizlere sunarken, Siemens marka orjinal yedek parçalar kullanılmakta ve 1 yıl garanti vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren güvenilir ve her zaman tercih edilen bir TEKNİK SERVİS olmak, TEMEL HEDEFİMİZDİR.

Arayın Gelelim
Saat kaç olursa olsun yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda Servisim Kayseri Siemens Teknik Servis’ini arayın gelelim ve sorununuzu çözelim. Unutmayın bir telefon kadar yakınız.

İşimiz Teknik Destek
Kombi bakımı onarımı, Petek temizliği, Beyaz Eşya Tamiri ve daha birçok konuda teknik destek hizmeti vermekteyiz

Bizim İçin Değerlisiniz
Servisim Kayseri Teknik Servisi olarak yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Sizlerde güvenebileceğiniz bir ekip arıyorsanız bizler buradayız.

Sorunsuz Mutlu Yuvalar
Evinizde huzurunuzu bozan aksaklıklar mutlaka oluyordur işte tamda bu noktada bizi arayın kaybettiğiniz huzurunuzu yeniden geri getirelim.
DİĞER BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Kayseri Siemens Servisi