×

Kayseri Beko Servisi

Anasayfa / BEYAZ EŞYA SERVİSİ / Kayseri Beko Servisi
Servisim Kayseri Beko servisi sektöründe 10 yılı aşkın süre boyunca Beko marka buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, kombi, ankasytre ürünlerinin teknik servis hizmetini vermektedir. Evlerimizde kullandığımız ve hayatımızı kolaylaştıran A'dan Z'ye tüm cihazların ortak adı beyaz eşyalarımız, bizim gibi konusunda uzman kadrosu ve teknolojiye ayak uyduran yapısıyla hizmet veren güvenilir ellerde değer bulur.

Servisim Kayseri Beko servisi kurulduğu günden bu yana dek, evlerimizin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde çözüm üretmeyi ilke edinmiştir. Tüm tamir, bakım ve onarımlarını orjinal yedek parça ve aksesuarlarla destekleyip en kaliteli hizmeti sunarlar.

Garantili Hizmet

Servisim Kayseri Beko Servisi mümkün olan en kısa sürede kaliteli hizmet prensibinden hiç vazgeçmeden güler yüzlü personeli ile uygun fiyatlı işler yapmaktadır. Tüm bakımlarını yaparak ileride oluşabilecek arızaların önüne erkenden engel oluyoruz. Rutin olarak yapılması gereken bu bakımlarda siz müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Servisim Kayseri Beko servisi olarak sizlerin memnuniyetleri ile her geçen gün uzmanlaşan ve büyüyen kadromuzla ne zaman ihtiyacınız olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizlere (0352) 222 3939 numaralı telefonumuzdan günün her saati soru ve görüşleriniz için ulaşabilirsiniz.
DİĞER BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Kayseri Beko Servisi