×

Kayseri Arçelik Servisi

Anasayfa / BEYAZ EŞYA SERVİSİ / Kayseri Arçelik Servisi
Servisim Kayseri Arçelik Servisi Güler yüzlü çalışanlara sahip olan firmamız, Arçelik beyaz eşyalarına bakım ve onarımlarını memnuniyet garantisi vererek yapmaktadır. Her geçen gün büyüyen müşteri kitlesine sahip olan firmamız, bakım ve onarım işlemleri için büyük meblağlar talep etmemektedir. Uygun fiyatlardan yararlanan müşterilerimiz, aldıkları bakım ve onarım hizmetinden son derece memnun kalmaktadır. Tek bir telefonla bakım ve onarım işlemini aynı gün gerçekleştiren firmamız, uzun yılların tecrübesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini her şeyden daha fazla değer veren personellerimiz, bakım ve onarım hizmeti için olağanüstü bir gayret ile çalışmaktadır.

Sağladığı hatasız hizmet için uygun bir fiyat politikası güden firmamızın bu yaklaşımı, müşteri kitlesinin her geçen gün daha da artmasına neden olmuştur. Güven ve kalitenin tartışılmaz adresi olan firmamız, geniş servis ağına sahiptir. En uygun fiyat seçenekleri ile bakım ve onarım hizmetini gerçekleştiren firmamız, uzun süre servis bekleme durumuna da son vermektedir. Teknolojinin tüm imkanlarını bakım ve onarım işlemi için kullanan firmamız, birçok arızayı aynı gün onarmaktadır.

Orjinal ve Garantili Yedek Parça

Servisim Kayseri Arçelik Servisi Yedek Parça Değişim Hizmeti Firmamız, kurulduğu günden beri pek çok kere Arçelik beyaz eşyaların parça değişimini yapmıştır. Parça değişimine özen gösteren firmamız, orijinal yedek parça kullanmakta ve müşterilerin aynı sorunu bir daha yaşamaması için gereken önlemleri almaktadır. Parça değişiminden sonra beyaz eşya müşterinin yanında çalıştırılmakta ve kontroller müşterinin yanında yapılmaktadır. Müşteriler, yedek parça değişimi konusunda da bilgilendirilmekte ve bütün süreç kendilerine anlatılmaktadır. Yedek parça değişimi için kaliteli işçilik güden firmamız, prensiplerine son derece bağlıdır.

Haftanın 7 günü parça değişimi yapan firmamız, Kayseri bölgesinde nam salmaktadır. Her ne kadar Arçelik beyaz eşyaları dayanıklı bir şekilde üretilse de, zaman geçtikçe parça değişimi şart hale gelmektedir. Parça değişimi gereken Arçelik beyaz eşya incelenmekte ve firmamıza yakışır bir şekilde orijinal yedek parça ile değiştirilmektedir. Tam donanımlı bir hizmet sunan firmamız, kusursuz bir işçilik sunmaktadır. Yedek parça değişiminin ücretini ekonomik olarak belirleyen firmamız, müşteriye özel hızlı çözümler ile müşterilerin karşısına çıkmaktadır.

Evlerden alınan sorunlu ve parça değişimi gerektiren Arçelik beyaz eşyalar, kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.
DİĞER BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Kayseri Arçelik Servisi