×

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

Anasayfa / BEYAZ EŞYA SERVİSİ / Kayseri Beyaz Eşya Servisi
2009 yılında Kayseri’de kurulan İklim Servis kuruluşu olarak evinizin giyimi sayılabilecek beyaz eşya tamir, bakım, onarım çalışmalarını 10 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda beyaz eşyanızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, bakım onarım sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Beyaz Eşya Tamiri

Kayseri beyaz eşya servisi olarak hizmet veren firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekte ve müşterilerini memnun etmektedir. Arıza yapan beyaz eşyalarınıza uzman gözlerle müdahale yapılması gerekmektedir. Aksi halde küçük arızalar büyük sorunlar doğurabilir.

Kayseri Beyaz Eşya Servis Bölgeleri

Kayseri'nin; Belsin, Keykubat, Ziya Gökalp, Talas, Köşk, Hacılar, Mimsin bölgelerine hizmetimiz mevcuttur. Beyaz eşya ve Kombi tamir / bakım işleri için bize 0352 222 3939 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmamızdan alacağınız hizmetlerde garanti ve garanti+ deneyimlerini yaşayın. Aldığınız tüm hizmetlere Servisim Kayseri tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Firmamız arıza servisinin yanı sıra beyaz eşya ve kombi ürünleriniz için periyodik bakım hizmeti de sunmaktadır. Bakım hizmetlerinden faydalanmak için iletişim numaramızdan arayabilir, whatsapp destek hattımızdan anlık olarak da bilgi alabilirsiniz.


DİĞER BEYAZ EŞYA SERVİSİ
Kayseri Beyaz Eşya Servisi